Novinky

04.05.2018 NA CHOTĚBOŘSKU MAŽORETKY FRČÍ

Pro náš projekt můžete od 7. 5. do 4. 6. 2018 hlasovat v Tesco Chotěboř. Předem děkujeme za podporu.

19.02.2018 SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU

FACEBOOK @ddmchotebor.cz a INSTAGRAM junior.chotebor

Jak se přihlásit

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Připravili pro vás možnost vyplnit přihlášky do kroužků a kurzů on-line prostřednictvím našich webových stránek. Prozatím je systém v testovacím režimu a vylepšujeme poslední detaily. V případě že objevíte nesrovnalost nebo problém s funkčností, prosíme o zpětnou vazbu. Vzhledem k rekonstrukci budovy Junioru vás prosíme o využití on-line příhlášení. Příští rok to bude již samozřejmostí.
Vždy můžete využít možnosti přihlásit se osobně nebo telefonicky. Na recepci vám rádi poradíme a poskytneme veškeré informace.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

POSTUP

1. Výběr kurzů

Pro přihlášení na kroužky a kurzy pořádané Juniorem DDM-SVČ Chotěboř otevřte ve vašem webovém prohlížeči adresu www.ddmchotebor.cz. V levém hlavním sloupci kliknutím na záložku Kroužky a kurzy zobrazíte kompletní přehled jednotlivých akcí - viz. obrázek níže. Případně si můžete stáhnout náš leták v PDF - DDMChotěboř_nabídka_kroužků.pdf


Kliknutím na Vámi vybraný kroužek zobrazíte detailní informace o aktivitě. Pokud chcete sebe nebo své dítě na kroužek přihlásit, použijte zelené tlačítko Chci se přihlásit online - viz. obrázek níže.


2. Registrace uživatele

Následně budete přesměrováni na registrační portál ddmchotebor.iddm.cz. Pokud jste již zaregistrováni, proveďte přihlášení (levá strana). V opačném případě proveďte registraci (pravá strana stránky). Vyplňte jednoduchý formulář pro registraci uživatele - svůj platný email, heslo, jméno a příjmení - viz. obrázek níže.
Po úspěšném vyplnění údajů Vám na zadaný email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – kliknutím na tento odkaz potvrdíte, že daná mailová adresa je skutečně Vaše.
Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích přihlášením pomoci mailové adresy a hesla.

3. Výběr kroužku a přidání účastníka

V menu vyberte položku Kroužky. Zobrazí se vám přehled všech kroužků, na které je možné se přihlásit online.
Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání).
Kliknutím na Vámi vybraný kroužek se zobrazí detailní informace o něm. Po kliknutí na kolonku "přihlásit účastníka" v pravém rohu obrazovky,
Na následující stránce je nutné vyplnit nacionále toho, kdo se na daný kroužek hlásí. Povinné položky jsou také platba na období (výběr mezi pololetím a celým rokem), odchod domů, věkovou skupinu a souhlas s podmínkami. Do kolonky ostatní můžete napsat zdravotní komplikace či jiná omezení.
Následně již zbývá jen potvrdit vpravo dole "přihlásit účastníka".Budete přesměrováni na stránku s informace o přijetí a o předběžném přihlášení. Následně Vám na mailovou adresu přijde potvrzení o přijetí ve formě závazné přihlášky. Tímto je proces přihlašování zakončen.