Jak se přihlásit

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Při otevření stránky http://ddmchotebor.iddm.cz/ anebo proklikem do klientského centra z našich stránek (levý slopec dole) se zobrazí PŘIHLÁŠENÍ, ZAPOMENUTÉ HESLO a REGISTRACE. Zde se musíte zaregistrovat - vyplnit kolonky určené k registraci, po vyplnění údajů potvrdit registraci na Vašem e-mailu. Toto ověření slouží k ověření správnosti Vašeho mailu.
Poté je možné se přihlásit - zde zadáváte e-mail a heslo.

Přihlášený uživatel vidí ve svém účtu všechny účastníky, kteří mají zadaný tento e-mail. V klientském centru si už jen vyberete kroužek/kurz, akci nebo tábor a kliknete na tlačítko přihlásit. V dalším kroku si vyberete účastníka (nebo založíte nového) a vyplníte potřebné údaje k přihlášce.

Po vyplnění přihlášky se Vám v úvodu zobrazí jméno účastníka a jeho aktivní, neaktivní a ukončené kroužky, tábory apod. Zde i naleznete údaje k platbě - VS, číslo účtu, částku. Při nevyplnění variabilního symbolu, nebo při jeho nesprávném zadání nemusíme platbu dohledat - věnujte tomu zvýšenou pozornost, předejdete dohadům o platbě, při naší urgenci. V klientském centru uvidíte i to, zda se platba připsala správně.

Po schválení přihlášky v našem systému, je přihláška k dispozici ke stažení v klientském centru. Prosíme přihlášku vytisknout, podepsat a donést na kroužek nebo recepci Junioru.


PŘIHLÁŠKA NA RECEPCI

Pokud Vám nepůjde se přihlásit on-line, můžete využít naši recepci.
Viz. provozní doba recepce.ODHLÁŠENÍ
Pokud jste přihlášení na akci/tábor/kroužek a nemůžete se zúčastnit, je důležité se odhlásit. Při neodhlášení se Vám platba nevrátí a budeme ji po Vás požadovat.
Upozorňujeme, že účastnické poplatky vracíme pouze v případě vážných důvodů (dlouhodobá nemoc, změna bydliště apod.) nebo důvodů na straně Junioru.