Jak se přihlásit

ON-LINE PŘIHLÁŠKA
 
A)  POSTUP PRO NEREGISTROVANÉ ÚČASTNÍKY
(V loňském školním roce nenavštěvovali žádný kroužek, kurz, tábor, akci - neměli přihlášku)

1. Výběr kurzů

Pro přihlášení na kroužky a kurzy pořádané Juniorem DDM-SVČ Chotěboř otevřte ve vašem webovém prohlížeči adresu www.ddmchotebor.cz. V levém hlavním sloupci kliknutím na záložku Kroužky a kurzy zobrazíte kompletní přehled jednotlivých akcí - viz. obrázek níže.


 

Kliknutím na Vámi vybraný kroužek zobrazíte detailní informace o aktivitě. Pokud chcete sebe nebo své dítě na kroužek přihlásit, použijte zelené tlačítko Chci se přihlásit online - viz. obrázek níže.

 
2. Registrace uživatele

Následně budete přesměrováni na registrační portál ddmchotebor.iddm.cz. Pokud jste již zaregistrováni, proveďte přihlášení (levá strana). V opačném případě proveďte registraci (pravá strana stránky). Vyplňte jednoduchý formulář pro registraci uživatele - svůj platný email, heslo, jméno a příjmení - viz. obrázek níže.

Po úspěšném vyplnění údajů Vám na zadaný email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – kliknutím na tento odkaz potvrdíte, že daná mailová adresa je skutečně Vaše.
Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích přihlášením pomoci mailové adresy a hesla.

3. Výběr kroužku a přidání účastníka

V menu vyberte položku Kroužky. Zobrazí se vám přehled všech kroužků, na které je možné se přihlásit online.
Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání).
Kliknutím na Vámi vybraný kroužek se zobrazí detailní informace o něm. Po kliknutí na kolonku "přihlásit účastníka" v pravém rohu obrazovky,

Na následující stránce je nutné vyplnit nacionále toho, kdo se na daný kroužek hlásí. Povinné položky jsou také platba na období (výběr mezi pololetím a celým rokem), odchod domů, věkovou skupinu a souhlas s podmínkami. Do kolonky ostatní můžete napsat zdravotní komplikace či jiná omezení.
Následně již zbývá jen potvrdit vpravo dole "přihlásit účastníka".


Budete přesměrováni na stránku s informace o přijetí a o předběžném přihlášení. Následně Vám na mailovou adresu přijde potvrzení o přijetí. Závaznou přihlášku si již můžete stáhnout v klientskému účtu účastníka. Přihlášku je nutné vytisknout, podepsat na obou stranách a odevzdat do Junioru.B)  POSTUP PRO JIŽ REGISTROVANÉ ÚČASTNÍKY

(V loňském školním roce navštěvovali kroužek, kurz, tábor, akci - měli vyplněnou přihlášku)

V levém hlavním sloupci kliknutím na záložku Kroužky a kurzy zobrazíte kompletní přehled jednotlivých akcí. Kliknutím na Vámi vybraný kroužek zobrazíte detailní informace o aktivitě. Pokud chcete sebe nebo své dítě na kroužek přihlásit, použijte zelené tlačítko Chci se přihlásit online. Následně budete přesměrováni na registrační portál ddmchotebor.iddm.cz viz obrázek.

Po uvedení vašeho emailu a hesla se dostanete již přímo do klientského centra, kde se vám kliknutím např. na záložku KROUŽKY otevře vcelá nabídka kroužků a kurzů.

Vyberete daný kroužek/ kurz a přihlásíte se.


Prosím zkontrolujte, zda všechny vaše údaje vyplněné v přihlášce jsou aktuální, případně je opravte či doplňte.
Přihlášku je nutné vytisknout, podepsat na obou stranách a odevzdat do Junioru.