TURISTICKÁ HRA

Turistická hra „VÝLET DO MINULOSTI“

Turistickou hru pro vás připravili pracovníci Junioru DDM-SVČ Chotěboř ve spolupráci s MAS Podhůří Železných hor.

Popis hry:
Na trase „Výletu do minulosti“ najdete 10 stanovišť. Na stanovišti je jednoduchý úkol a návod na hledání indicie. Indicie jsou dvojího typu – žluté pro mladší děti (3 - 8 let), bílé pro starší děti (9 – 15 let).  
Do soutěžní karty zapisujte splněné úkoly, mladší děti pak obkreslují písmeno z indicie a starší děti zapisují správně rozluštěnou odpověď z indicie. Vyplněné soutěžní karty se vhazujte do poštovní schránky Junioru DDM-SVČ, Tyršova 793, 583 01 Chotěboř.
Do hracího listu, který vám zůstává na památku, mladší děti překreslují obrázek a starší děti doplňují odpověď z nalezené indicie.
 
Pravidla hry:
  • Hra probíhá od 8. května 2020 do 31. srpna 2020.
  • Vyplněnou soutěžní kartu vhodíte do poštovní schránky Junioru DDM-SVČ, Tyršova 793, 583 01 Chotěboř (umístěna na budově vlevo od hlavního vchodu) a hrací list vám zůstává.
  • Začátkem každého nového měsíce turistické hry bude ze správně vyplněných soutěžních karet probíhat slosování o ceny. Výherci budou kontaktováni, proto je potřeba mít vyplněný správně kontaktní údaj.
  • Žádáme vás o vracení indicií zpět na původní místo, nepoškozujte informačních tabule a věcí, které se turistické hry týkají.
Pomůcky pro hru:
Pro absolvování turistické hry potřebujete mít se sebou: tužku (propisku), soutěžní kartu, herní list a mapu. Hrací list, soutěžní kartu a mapu si můžete stáhnout zde nebo si ji vyzvednout u Junioru pod poštovní schránkou (vlevo u hlavního vchodu). 

Dokumenty ke hře:
Hrací list Výlet do minulosti (mladší).pdf 
Hrací list Výlet do minulosti (starší).pdf 
Soutěžní karta mladší.pdf 
Soutěžní karta starší.pdf 
Popis hry s mapou.pdf 

Mapa trasy:


Držte se vyznačené cesty na mapě. Chraňte sebe a své okolí, používejte desinfekční gel a vlastní tužky.