Jak se přihlásit

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Připravili pro vás možnost vyplnit přihlášku na tábor on-line prostřednictvím našich webových stránek. Prozatím je systém v testovacím režimu a vylepšujeme poslední detaily. V případě že objevíte nesrovnalost nebo problém s funkčností, prosíme o zpětnou vazbu.
Vždy můžete využít možnosti přihlásit se osobně nebo telefonicky. Na recepci vám rádi poradíme a poskytneme veškeré informace.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

POSTUP

1. Výběr tábora

Pro přihlášení na tábor pořádaný Juniorem DDM-SVČ Chotěboř otevřte ve vašem webovém prohlížeči adresu www.ddmchotebor.cz. V levém hlavním sloupci kliknutím na záložku Tábory zobrazíte kompletní přehled jednotlivých táborů - viz. obrázek níže.


Kliknutím na Vámi vybraný tábor zobrazíte detailní informace o aktivitě. Pokud chcete své dítě na tábor přihlásit, použijte zelené tlačítko Chci se přihlásit online - viz. obrázek níže.

2. Registrace uživatele

Následně budete přesměrováni na registrační portál ddmchotebor.iddm.cz. Pokud jste již zaregistrováni, proveďte přihlášení (levá strana). V opačném případě proveďte registraci (pravá strana stránky). Vyplňte jednoduchý formulář pro registraci uživatele - svůj platný email, heslo, jméno a příjmení - viz. obrázek níže.


Po úspěšném vyplnění údajů Vám na zadaný email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – kliknutím na tento odkaz potvrdíte, že daná mailová adresa je skutečně Vaše.
Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích přihlášením pomoci mailové adresy a hesla.

3. Výběr tábora a přidání účastníka

V menu vyberte položku Tábory. Zobrazí se vám přehled všech táborů, na které je možné se přihlásit online.
Kliknutím na Vámi vybraný tábor se zobrazí detailní informace o něm. Po kliknutí na kolonku "přihlásit účastníka" v pravém rohu obrazovky,

Na následující stránce je nutné vyplnit nacionále toho, kdo se na daný tábor hlásí. Povinné položky jsou také platba na období, odchod domů, věkovou skupinu a souhlas s podmínkami. Do kolonky ostatní můžete napsat zdravotní komplikace či jiná omezení.
Následně již zbývá jen potvrdit vpravo dole "přihlásit účastníka".


Budete přesměrováni na stránku s informace o přijetí a o předběžném přihlášení. Následně Vám na mailovou adresu přijde potvrzení o přijetí ve formě závazné přihlášky. Tímto je proces přihlašování zakončen.