Novinky

04.05.2018 NA CHOTĚBOŘSKU MAŽORETKY FRČÍ

Pro náš projekt můžete od 7. 5. do 4. 6. 2018 hlasovat v Tesco Chotěboř. Předem děkujeme za podporu.

19.02.2018 SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU

FACEBOOK @ddmchotebor.cz a INSTAGRAM junior.chotebor

Program na měsíc

Provoz v herničce mateřského klubu
 
Každý den máte možnost využít prostory herny v přízemí Junioru (vstup brankou). K dispozici je množství hraček, kuchyňka a sociální zařízení. Provozní doba je 9.00 – 15.00 každý den, odpoledne v ÚT, ST, PÁ si můžete i po 15.00 hodině vyzvednout klíč u služby na provizorní vrátnici. Vstup 20,-Kč za rodinu, pokud jste v Junioru na nějaké aktivitě, vstup do herničky máte zdarma.
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Veškeré dotazy o mateřském klubu, jeho pravidelných aktivitách a akcích směřujte na Hanu Hochmanovou, hanihochmanova@seznam.cz, 569/626 638, nebo 724/291770. Pokud není psáno jiné místo, vše probíhá v prostorách JUNIORU, domu dětí a mládeže, středisku volného času, Tyršova 793, Chotěboř. Prohlédněte si na www.ddmchotebor.cz v sekci fotogalerie Mateřský klub obrázky z našich aktivit. Těšíme se na vaši návštěvu.
 
 

AKCE CHCI BÝT POPELÁŘEM II.

Ve čtvrtek 31. 5. 2018 mám domluvenou exkurzi do technických služeb našeho města. Sraz si dáme v 9.45 u vlakového nádraží, zde zaparkujete, pokud pojedete autem a odsud se na 10 hodinu vydáme na sběrný dvůr ( k přejezdu na Bílek). Na děti čeká popelářský vůz, technika TS - traktor atd... Prosím o nahlášení jména dítěte na tento email, nebo když se uvidíme na mých lekcích, vstupné 50,-Kč, pro děti koupím malou svačinku a zkusím sehnat něco "popelářského" :).

V červnu nás bude ještě čekat dopravní hřiště, možná několikrát, to Vám ještě napíšu.

 

V prodejně Tesco začíná opět projekt VY HLASUJETE, MY POMÁHÁME, kdy za nákup obdržíte papírové žetonky a vhazujete do válců. Letos jsme opět uspěli při výběru, tentokrát s projektem na podporu činnosti našich úspěšných mažoretek. Budeme moc rádi, když svým hlasem podpoříte Junior. Děkujeme.