Novinky

21.08.2018 SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU

FACEBOOK @ddmchotebor.cz a INSTAGRAM junior.chotebor

11.07.2018 NA CHOTĚBOŘSKU MAŽORETKY FRČÍ

Děkujeme všem za podporu při hlasování pro náš projekt v Tesco. Díky Vám jsme získali 2. místo a šek na 16.000 Kč.

Články z akcí

PODĚKOVÁNÍ ZA AKCI
FOTOGRAFOVÁNÍ V MATEŘSKÉM KLUBU JUNIOR.

 
Děkujeme za zprostředkování akce ''Fotografování'' v mateřském klubu Junior. Velké díky panu Jiřímu Dobřichovskému za jeho milý a profesionální přístup k dětem při fotografování. Jeho dílo předčilo naše očekávání a už se těšíme až jeho krásné fotky potěší a udělají radost i dalším členům rodiny. Jsme rádi za tuto akci a budeme se těšit a doufat, že i příští rok se zase vydaří.       
                                                                      S pozdravem nadšená a spokojená  maminka Jana.LAMPIONOVÝ PRŮVOD NA DRUHÝ POKUS
Vzhledem k nepříznivému počasí, výpadku elektřiny a s ohledem na bezpečnost akce jsme museli zrušit průvod v původním termínu k výročí  Dne vzniku samostatného československého státu. Jelikož je náš lampionový průvod událost krásná a děti se na ni vždy velmi těší, rozhodli jsme se zkusit příhodný termín 16. listopadu a svolali jsme start opět na 18-tou hodinu. Někteří rodiče zakoupili další lampion, další svítící tyčky, protože ty původní se přece velice hodili, když nešla elektřina…
Všechny děti doprovodili od sochy Herrmanna až na náměstí naše mažoretky. Pan starosta ing. Tomáš Škaryd si s námi prošel celou trasu a na náměstí pak všechny přivítal. Po vystoupení mažoretek se svítícími obřími hůlkami se rozezněla státní hymna a po ní už se všichni mohli pokochat nádherným ohňostrojem i s hudebním doprovodem.
Děkujeme všem návštěvníkům za bezvadnou účast a také všem, kteří nám akci pomáhají uskutečnit: Město Chotěboř, trenérky mažoretek Lenka Mečiarová, Hana Blažková, Lenka Ondráčková,  Chotěbořská kapela, Městská policie, Petr Máj (zvuk) a Honza Neuvirt (pyrotechnik).